Hik Central

Hik-Central Professional

HikCentral Professional, güvenlik sistemlerini entegre etmek ve yönetmek için Hikvision'un güvenlik yönetimi yazılımıdır . Tek bir platformda çeşitli güvenlik zorluklarını karşılamak için tasarlanmıştır.

HikCentral Professional ile video güvenliği, erişim kontrolü, güvenlik alarmları ve daha fazlası gibi birden fazla bireysel sistemi kolaylıkla yönetecek ve ayrıca sistemler arası işlevleri keşfedeceksiniz. İnsanların ve mülkün korunması her yerde iyileşirken günlük operasyonlar daha verimli hale gelir. Her türden kullanıcı daha akıllı kararlar alıyor.

Yönetim operasyonlarını geliştiren birleşik bir güvenlik sistemi

Gerçekten birleşik bir mimari üzerine inşa edilen yazılım, operasyonel verimliliğinizi artırmak için bağlantılı ve etkileşimli uygulamalar sağlar - örneğin, bir hırsız alarmı ve video doğrulamalı erişim kontrolü veya belki de araçların ön kaydı ile ziyaretçi kontrolü ve çok daha fazlası. Birden çok alt sistemden yararlanarak, kullanıcıların farkındalığını artırır ve optimize edilmiş yönetim yaklaşımlarıyla onları güçlendirir.

Hik Central

Kendi güvenlik sisteminizi kişiselleştirin

Rolünüz ne olursa olsun, yönetici, karar verici, İK personeli, resepsiyonist, güvenlik veya bakım personeli olsun, yazılım önceden ayarlanmış modlarla hazırlanmanıza yardımcı olacaktır . Ayrıca yazılım , içinde bulunduğunuz senaryolara göre ihtiyaç duyduğunuz uygulamalarla kendi sisteminizi özelleştirmenize de olanak tanır . Ayrıca, kullanıcılar belirli görev ve rutinlerine dayalı olarak kendi kontrol panellerini oluşturarak farkındalığı artırarak ve özel, optimize edilmiş yönetim yaklaşımlarıyla onları güçlendirebilir.

Görselleştirilmiş sistemler, veriler ve bakım

Çeşitli uygulamalardan toplanan veriler, dinamik raporlar ve yardımcı, sezgisel panolar aracılığıyla anlaşılması kolay hale gelir Kişiselleştirilmiş bir yönetim ve operasyon panosu, en çok ihtiyaç duyduğunuz bilgileri görüntüler. Ayrıca, etkileşimli ve sezgisel bir e-harita , olayları hızlı bir şekilde bulmanızı ve ele almanızı sağlar.

Dağıtımı ve kullanımı kolay

HikCentral Professional için minimum sistem gereksinimleri: i3, 8 GB RAM Ağ adaptasyon teknolojisiyle desteklenen düşük bant genişliğine sahip ortamlarda bile sorunsuz sistem çalışması İşlem kılavuzu sihirbazı Diğer Hikvision cihazlarını kolayca entegre eder ve güçlendirir.

Hik-Central yazılımını indirmek için "tıklayınız"