TAYVAN SEYAHATİ

TAYVAN SEYAHATİ

TAYVAN SEYAHATİ

Tayvan seyahatimize İstanbul Atatürk Havalimanı’nda buluşmamız ile başladık. 13 saatlik bir uçuştan sonunda Taipei Tayvan Taoyuan Havalimanı’na indik. Burada bizi bekleyen otobüsümüz ile kısa bir yolculuktan sonra Taipei‘de bulunan nehir manzaralı “Chateau De Chine” oteline vardık. Saat 20.00 itibarı ile tüm konuklarımız gruplar halinde Tayvan caddelerinde şehri keşfetmeye başladı.

Perşembe günü sabahı otelde yaptığımız kahvaltıdan sonra Vivotek turumuz başladı. Otelimizden otobüs ile Vivotek tesislerine yola çıktık. Ufak bir tanışma faslının ardından günün programı anlatıldı ve Vivotek firmasının CEO‘su “Owen Chen” toplantıya katılarak seyahate katılan bayilerimize teşekkürlerini iletti. Vivotek firmasının satış yöneticisi “Gabriel Yang” ve teknik destek uzmanı “Brad Liu” ‘nun eşliğinde gerçekleşen tesis turunda, firmanın sahip olduğu test ortamları, analiz laboratuvarları, üretim bantları, kalite kontrol alanlarında yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Ürün testleri ve test raporları ile ilgili detaylar öğrenildi. Firmanın yeni oluşturduğu ışık test laboratuvarında örnek testler yapıldı. Gezinin sonunda Vivotek tarafından hazırlanan hediyeler bayilerimize takdim edildi ve otobüs ile otelimizin restoranında bizim için hazırlanan akşam yemeği için yola çıktık. Hazırlanan deniz ürünleri ağırlıklı menü ile sıra dışı sunumlarla servis edilen akşam yemeğimizde, bayilerimiz firma hakkında düşüncelerini paylaştılar. Yemek boyunca çekilen fotoğraflar güzel anılar arasındaki yerlerini aldı. Sonrasında ülkenin simgelerinden Taipei 101 binasını ziyaret edildi. Seyir terasında bolca fotoğraf çeken katılımcılarımız burada bulunan hediyelik eşya mağazalarından alışveriş yaptılar.

Cuma günü sabah otelde yapılan kahvaltıdan sonra Vivotek firması tarafından hazırlanan Altın Ekoloji Parkı ve Altın Madeni Müzesi turu için otobüsteki yerlerimizi aldık. Bir saat süren yolculuk sonunda altın ekoloji parkına ulaştık ve yaklaşık 2 saat süren turun ardından turistlerin yoğunlukla ziyaret ettiği Xhimen bölgesine alışveriş ve gezi yapmak için gidildi.

Seyahatimizin son gününde Tayvan Dijital Market ziyareti vardı ve burada son teknoloji ürünlerini inceleme ve satın alma fırsatına eriştik. Günün sonunda ise havalimanına ve oradan da yurda dönüşümüzü gerçekleştirdik.

Güzel anılar ve tecrübelerle dolu geçen bu turda bizi yalnız bırakmayan siz değerli bayilerimize teşekkür ederiz. Bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere, hoşça kalın.