SHANGHAI & HANGZHOU SEYAHATİ

SHANGHAI & HANGZHOU SEYAHATİ

SHANGHAI & HANGZHOU SEYAHATİ

1. Gün : Çin seyahatimiz 23 Ekim Cuma günü saat 22:00 da Bayilerimizle İstanbul Atatürk Havalimanında buluşmamız ile başladı. Pasaport kontrolünün ardından uçağa binildi ve yaklaşık 10 saat 45 dakikalık bir uçuştan sonra Shanghai Pudong uluslararası havalimanına indik. Havalimanında bizi bekleyen otobüsümüz ile Hikvision firmasının bulunduğu Hangzhou şehrine yaklaşık 2 saat 30 dakikalık bir yolculuk ile transferimiz gerçekleşti. Hangzhou şehrinin merkezinde West Lake ‘e yürüyerek sadece 5 dk . mesafede bulunan Victoria otelimize vardık. Yaklaşık 15 dakikalık bir süre içinde tüm konuklarımız otel odalarına yerleşti. Saat 18:00 itibarı ile tüm konuklarımız West Lake ve şehri keşfetmeye başladı…

2. Gün : Pazar günü Cuma günü sabah otelde yaptığımız kahvaltıdan sonra Hikvision tarafından düzenlenen yarım günlük çevre gezisine katıldık. Hangzhou şehrindeki en eski tapınaklardan biri olan Lingyin Temple ‘ı ziyaret ettik. Huzurlu ve sessiz ama çok görkemli bir park içinde bulunan gezimizde bayilerimiz çok güzel fotoğraflar çekme imkanı buldular. Çevre gezimizin sonunda otelimize geri döndük ve şehri keşfetmek için serbest zaman verdik.

3. Gün : Pazartesi günü otelimizde yaptığımız kahvaltıdan sonra yaklaşık 20 dakika süren kısa bir yolculuktan sonra Hikvision firmasının ana merkez binasına ulaştık. Komplekste 2 adet 22 katlık kule ve kuleler arasında 4 katlı bir bina bulunmaktadır. Hikvision firma gezimiz kısa bir karşılamadan sonra Dünya’daki en büyük CCTV Showroom ‘unu gezme ile başladı. İçeriğinde firmanın tarihçesinden üretilen bütün ürünlerin sergilendiği bölümler dikkatle takip edildi. Ama bayilerimizi en şaşırtan bölümlerin dikey marketler hakkındaki Hikvision ‘ın inanılmaz çözümleri oldu. Nerdeyse her sektör için özel çözümler tüm bayilerimizi heyecanlandırmaya yetti. Showroom gezimizin sonunda kısa bir Hikvision tanıtım semineri ile rakamlar eşliğinde firma tanıtımı yapıldı. Burada Hikvision tüm katılımcılarımıza gezinin anısına özel hediyelerin olduğu bir paket dağıtıldı. Seminerin sonunda görkemli binanın bazı katları ( AR-GE , Kalite Kontrol , Satış Departmanları vb. ) gezilerek etkileyici bir tanıtım yapıldı. Öğlen Hikvision katılımcılarımıza özel bir öğle yemeği düzenledi. Bu yemekte geleneksel Çin sunumları eşliğinde Türklere uygun menüler sunuldu. Yemekten sonra Hikvision üretim tesislerinin bulunduğu başka bir kampüse gidildi ve tüm ürün gruplarının üretimleri yerinde takip edildi. Hikvision firmasının neden Dünya ‘nın 1 numarası olduğu tüm bayilerimiz tarafından yerinde takip edildi.

4. Gün : Hangzhou’daki son günümüz olan Salı günü otelimizde kahvaltı ile başladı. Saat 11:00 gibi otel check-out işlemlerinin ardından gezimizin en güzel çevre gezisi olan Wuhan şehrine tola çıktık. Yaklaşık 1.5 saatlik bir yolculuktan sonra Çin tarihinin 5 eski hanedanından biri olan eski başkente ulaştık. Çok güzel korunmuş bir şehir olan Wuhan günümüzün Venedik şehri gibi su kanalları içinde tarihi dokusu korunan ve çok özel turistik mağaza ve işletmelerin olduğu bir müze şehir gibiydi. Konuklarımız gerçekten burada inanılmaz güzellikteki doğa ve huzur ortamında bir gün geçirdi ve mükemmel fotoğraf ve anılara sahip oldular. Akşamüzeri 17:00 gibi Wuhan şehrinden yola çıkarak 1 saat mesafedeki Çin’in en modern ve büyük şehri olan Shanghai yola çıktık. Akşam 18:00 gibi otelimize vardık ve Check-in işlemlerinin sonunda tüm misafirlerimiz için şehri tanımak adına serbest zaman verildi.

5. Gün : Çin seyahatimizdeki son gün Shanghai şehrini gezmek ve alış veriş yapmak için tüm konuklarımıza serbest zaman verildi. Konuklarımıza gidilebilecek yerler hakkında bilgi verildi ve akşam 23:00 teki uçağımıza kadar tam gün şehri tanımak adına yeterli imkan verildi. Akşam üzeri saat 18:00 gibi tüm misafirlerimiz otel lobisinde toplandı ve transfer ile THY Shanghai – İstanbul uçuşu için havalimanına yola çıkıldı. Yaklaşık 11 saatlik bir uçuştan sonra sabaha karşı 05:00 sularında İstanbul’a ulaşıldı.

Mükemmel bir Çin seyahati ve Hikvision firma gezimiz hiçbir olumsuz durum oluşmadan , güzel bir hava şartları altında çok başarılı bir şekilde tamamlanmış oldu. Katılan tüm bayilerimize teşekkür ediyor , bir sonraki seyahatimiz için tüm bayilerimizi tekrar davet etmek istiyoruz.