çevre güvenlik sistemleri

Daview TS Serisi Termal Kamera Uyumlu Video Analiz Sistemi

Davantis Daview TS termal görüntüleme kameralarıyla kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilmiş çok güçlü bir video analitik sistemidir.

ÖNCÜ tarafından geliştirilen Trafik Etkileşim Analizleri, uluslararası trafik mühendisliği yöntemleri kullanılarak yapılmakta, yerel yönetimler, kredilendirme kuruluşları ve yabancı yatırımcılar tarafından öngörülen standartlara uygun olarak hazırlanmaktadır.

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırımlarının etkileşim analizleri objektif ve profesyonel bir şekilde İSBAK tarafından yapılmıştır. Doğru bir etki analizi, yeni trafik yükleri getiren tesislerin doğru biçimlenmesinde ve özel ya da kamu yatırımlarının yeni fırsatlara dönüştürülmesinde yardımcı bir güçtür.

çevre güvenlik sistemleri

Bu video analitik sistem, güvenlik görevlileri, kontrol odaları ya da Merkezi İzleme İstasyonları ile kontrol edilmek istenen geniş ölçekli alanlar için idealdir.

Termal güvenlik kameralarının muazzam çeşitliliği sayesinde, az sayıda termal kamera ile büyük alanları izlemek mümkündür.Termal kameralar, görüntü elde etmek için ışık ya da harici aydınlatmaya ihtiyaç duymazlar. Hatta yağmurlu, karlı, aşırı güneşli, bulutlu veya zifiri karanlık olan ortamlarda bile çok etkilidirler.

Bu, herhangi bir markaya bağlı kalmaksızın, tüm analog, IP ya da termal kameralarla çalışabilecek bir video analitik sistemdir. Böylelikle çevrenin farklı ihtiyaçlarına uygun kusursuz koruma sağlanır.

Master/Slave ağ modeli sayesinde kolay yönetim ve yapılandırma imkânı vardır. Bir cihaz üzerinden, ağdaki diğer tüm cihazlar yapılandırılabilir.

Yazılım, kullanım açısından çok basit bir ara yüze sahiptir. Uzaktan bakım, merkezi izleme istasyonuyla hızlı iletişim ve sistemin düzgün çalışmasını sağlaması için en son Intel mikroişlemciler ile donatılmıştır.

çevre güvenlik sistemleri

Analitik sunucu varsayılan olarak, 8 adet giriş, alarm paneline bağlantı ve aynı anda tüm sistemin ya da belli bölgelerin kurulması ya da devre dışı bırakılması özellikleriyle donatılmıştır.

Analitik sunucu opsiyonel olarak üzerindeki röle çıkışları ile siren ya da ışık gibi, özel güvenlik görevlileri ya da CMS tarafından tetiklenebilen alarm sesine sahiptir. Buna ek olarak, röleler Kullanıcı ID'si gibi kullanılıp Merkezi İzleme İstasyonlarına gönderilebilir.

Bu yüksek performanslı video analitik sunucu, önemli güvenlik problemleri olan ve bunların üstesinden gelmek için etkili çözümler arayan müşteriler için uygundur. Davantis Video Analitik sistemi, piyasadaki çevre güvenlik sistemleri arasında en güçlü olanlarından biridir.

Broşür için TIKLAYINIZ..