GİZLİLİK TAAHHÜDÜMÜZ

Öncü Güvenlik Sistemleri A.Ş. Sanal mağaza kullanıcılarının gizlilik haklarını korumak için aşağıdaki kuralları uygulamaktadır.

Sayfamız en son SSL teknolojileri ile korunmaktadır.

Öncü Güvenlik kurumsal web sitesi içinde yer alan ve sürekli güncellenen haberlere, kampanya bilgilerini ve diğer süreklilik arzeden güncellemelere üyelik bazında erişmek için kullanıcıların, adı, soyadı, email adresi ve şirket ise şirket adı gibi bilgilerini talep eden formlar doldurmaları istenebilir. Bu bilgiler cookieler aracılığıyla kullanıcıların bilgisayarlarına konulabilir ve bu bilgilere göre site gezintisinin kişiye özel bir şekilde sürmesi sağlanabilir.

Öncü Güvenlik kurumsal web sitesinde doldurulan formlar ile toplanan tüm bilgileri hiçbir firma yada kurum ile paylaşmamayı, umuma açık yada kapalı herhangi bir yerde yayınlamamayı, tüm müşteri bilgilerini gizli tutmayı taahhüt eder. Ancak Öncü Güvenlik bu bilgileri kampanya, ürün tanıtımı ve duyurularını göndermek ve müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanabilecektir.

Öncü Güvenlik kurumsal web sitesindeki üyeliklere son verilmek istendiği veya Öncü Güvenlik kurumsal web sitesinde içeriğin dışında kalan ancak bu sitede bulunmasının uygun olacağı düşünülen bilgilerin talep edilmesi halinde, info@oncuguvenlik.com.tr adresine elektronik posta atılarak bu talep iletilebilir.

Bu sitede gösterilen ürün bilgileri, üreticilerden ve çeşitli kaynaklardan alınıp düzenlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Üreticiler ve Öncü Güvenlik, ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Sanal mağaza üzerinden müşteri tarafından girilen parola, kredi kartı numarası gibi bilgiler MD5 ile şifrelenerek korunmaktadır. Bu tip bilgilerin, Öncü Güvenlik çalışanları yada sistem kurucuları tarafından görülmeleri, kopyalanmaları mümkün değildir. Öncü Güvenlik, ilgili veritabanının güvenliğinden, saklanmasından ve yedeklenmesinden sorumludur.