6/7/8 Kasım Antalya Dunlop Eğitim Semineri

6/7/8 Kasım Antalya Dunlop Eğitim Semineri

Çukurova bölgesi bayilerimizin katılımı ile Dunlop ( by Hikvision ) yeni nesil ürünlerinin tanıtıldığı seminerimizi Kervansaray Lara Otelinde gerçekleştirdik. Mükemmel hava şartlarında gerçekleştirdiğimiz seminer süresince katılımcılarımız deniz keyfi yapma imkanı da bulabildiler.

Yoğun bir katılım ile gerçekleşen seminerimizde Dunlop ürünleri uygulamalı olarak tanıtıldı. Önce Turbo Analog ( HD-TVI ) ürün grubu tanıtıldı ve tüm yeni model ürünler detaylı olarak tanıtıldı. HD TVI ürün grubunun ardından bayilerimize 2 serisi ve 4 serisi IP ürün grubu yenilikleri gösterildi. Lightfighter ve Darkfighter ürün grupları ve inanılmaz özellikleri gösterildi. Ürün tanıtımlarının ardından uzak erişimle canlı demo görüntüleri gösterildi. Son olarak da yerinde yapılan atölye çalışması ile 4 Serisi smart IP kamerada Video Analitik uygulamaları yapıldı. Özellikle Yüz Algılama ve Ses Algılama analiz uygulamaları oldukça beğenildi.

Seminer günümüzün son bölümünde ise Proje Tasarım ve Uygulamaları hakkında özel bir eğitim verildi ve sonrasında katılımcılarımıza satışını yaptığımız ürünlerden çekiliş yapıldı.

Seminer gününün dışında bayilerimizle yapılan birebir görüşmelerimizde ihtiyaçları olan konularda özel çözümlerimiz tanıtıldı. Bu doğrultuda özellikle Videofied ve Perakendeye Yönelik Çözümler ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.

Bayilerimizin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür eder ve sizleri de yeni seminerlerimize davet etmek isteriz.