26 Ocak Videofied

26 Ocak Videofied

“Kameralı Kablosuz Alarm Sistemi” çözümünde lider konumda bulunan Fransız Videofied ürünlerinin yetkilendirme seminer i 26 Ocak Salı günü yapıldı. Öncü Güvenlik Sistemleri seminer salonunda yapılan seminere çok sayıda bayimiz katıldı. Türkiye’deki yetkili satıcılık belgelerinin verildiği seminerde ürün tanıtımı , satış ve teknik eğitim verildi.

Yaklaşık 22 senelik bir geçmişe sahip olan RSI Technologies firmasının, teknolojisini üzerine kurduğu radyo sinyalleri ile haberleşme esasına dayanan Videofied alarm ürünleri ile artık alarm sistemlerinize haliyle özel mülk ve korunmaya ihtiyacı olan alanlarınıza elektrik ve internet zorunluluğu olmadan güvenlik hizmeti sunabiliyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Sadece birkaç pil ve bir sim kart ile.

Tüm Videofied ekipmanları, üzerlerindeki piller sayesinde 4 seneye kadar aralıksız çalışma ve SIM kart üzerinden GPRS bağlantısı ile kablosuz olarak birbirleri ile haberleşebilme özellikleriyle donatılmışlardır.

Kablosuz ve elektriksiz kullanılan Videofied ekipmanlarını pazardaki diğer üreticilerden ayıran bir diğer özellik ise PIR detektörlerinde bulunan dahili kameralardır. Bu kameralar sayesinde, sistem bir alarm ürettiğinde maksimum 60 saniyelik bir süreçte hem Alarm İzleme Merkezi’ne hem de kullanıcıya 10 saniyelik videolar atabilme yeteneğine sahiptir.

Dünya Elektronik güvenlik sektöründe Kameralı Kablosuz Alarm Sistemleri’nin ilk ve tek üreticisi olan Videofied kalitesini siz değerli müşterilerimize daha iyi sunabilmek için seminerlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Sizde Videofied yetkili satıcısı olmak isterseniz lütfen satış temsilcilerinize seminer katılım taleplerini bildiriniz.