21-23 Aralık Antalya Eğitim Semineri

20-21-22 Aralık tarihlerinde Antalya’da düzenlediğimiz İç Anadolu Bölge Bayileri etkinliğimiz başarı ile sonuçlandı. Çok yüksek bir katılım ve ilgiyle izlenilen seminerimizdeki her konu kendi içinde de özel ilgi gördü.

Seminerimizin Cuma akşamı seansında ürün ve marka içermeyen özel bir mühendislik çalışması yapıldı. Çoğu bayimizin aslında belli bölümlerini uyguladığı ama bunu en baştan sona kadar bir plan içinde yürütmediği Proje süreci her aşaması ile anlatıldı. CCTV Tasarımı için projenin tüm aşamalarının nasıl olarak detaylandırıldığı , başka disiplindeki konuların bizler ile nasıl ilişkide olduğu ve ürün seçimindeki detaylı seçimler ve bunların yine bir sistem dahilinde evraklandığı proje süreci örnekler ile anlatıldı ve en sonunda bütçe teklifinin hazırlanması ile sürecin son aşamasına ulaşıldı. Oldukça ilgi gören bu bölüm tüm katılımcılarımızdan tam not aldı.

İkinci gün ise öncelikli olarak yeni nesil CCTV sistemleri ve teknolojinin geldiği son nokta görseller ile zengilleştirilmiş sunum eşliğinde sunuldu. Ülkemizdeki talep ve örnek projelerden bahsedilerek bayilerimizin 2019 yılı için iş planlarını daha doğru bir şekilde yapmalarına yardım edildi.

Teknolojiden bahsedilen bölümden sonra ürün portföyündeki yeni bölümler olana Geçiş Kontrol Sistemleri ve Görüntülü Video İnterkom Sistemleri uygulamalı olarak anlatıldı. Bu bölümden sonra yine etkinliğimizin en çok ilgi çeken bölümlerinden biri olan Axxonsoft VMS & PSIM yazılım çözümleri ve Hikvision Geçiş Kontrol Sistemleri entegrasyonu sunum ve gerçek entegrasyon uygulaması ile gerçekleştirildi. Konu ile ilgili en yeni özellikler ve başarı hikayelerinden sonra çok uzun süre soru-cevap ile interaktif olarak seminer devam etti.

Bir sonraki bölümde ise herkesin çok merak ettiği bir diğer bölüm Endüstriyel Radyo ile kablosuz çözümler detaylı olarak bayilerimize gösterildi , bu bölümde de normal bir seminerde aldığımızdan çok fazla soru ve talep alarak konu detaylı olarak anlatıldı. Seminerimizin normal programına göre saati dolmasına rağmen istek üzerine yaklaşık 2.5 saat daha devam ederek özellikle talep edilen konuların sunumları yapıldı.

Son seansta Video doğrulamalı alarm sistemi , Yangın ve Gaz Algılama Sistemi ve son olarak da CCTV sistemlerindeki özel ihtiyaçlardan kendi üretimimiz olan ile Secon direk grubu tanıtıldı. Sorular , Özel çekiliş ve Toplu fotoğraf ile seminerimiz sona erdi.

Özetle Hikvision , Secon , Axxon , Videofied , Infinet , Cofem markalarımızın detaylı tanıtıldığı , 50 den fazla özel başarı hikayesinin detalı anlatıldığı ve önemli mühendislik bilgilerinin verildiği sektörümüzün çok ihtiyacı olan interaktif bir semineri gerçekleştirdik. Öncü Güvenlik , ASR Teknoloji çalışanları başta olmak üzere tüm katılımcılarımıza gönülden teşekkür eder bir sonraki etkinliğimiz olan 5 Ocak Kayseri Teknoloji Zirvesi seminerimize herkesi davet ederiz.