17-19 Ekim Teknoloji Zirvesi

17-19 Ekim Teknoloji Zirvesi

17-19 Ekim tarihleri arasında Antalya Lara Limak Kundu otelde düzenlediğimiz Videofied kablosuz kameralı alarm sistemleri ve Dunlop IP Eğitim & Sertifika Seminerimizi başarıyla tamamladık. 3 gün boyunca, alanında lider olan Videofied ile Dunlop 4 Serisi Smart IP ürün grubunun tanıtım ve eğitiminde katılımcılarımızla buluştuk.

Sizler için yeni bir gelir kapısı ve yeni nesil teknoloji olarak gördüğümüz Videofied kablosuz kameralı alarm sistemleri ürünlerinin uygulama ve tanıtımını Fransa’dan seminerimize katılan Videofied temsilcisi Sayın Barış EKERBİÇER önderliğinde gerçekleştirdik.

Dunlop 4 Serisi Smart IP ürünlerinin hem uygulamalı hem de sunum destekli olarak kullanım ve kurulum kolaylıklarını tecrübe etme imkânı bulduk

Bu süreçte, eğitimlerin yanı sıra, Lara Limak Kundu otelin muhteşem tesisinde deniz ve havuz keyfi, zengin mutfaklarında müthiş yemek ziyafeti, Brezilyalı animasyon ekibinin eşliğinde inanılmaz samba şovları ve havai fişek gösterileri ile eğlenceli bir hafta sonu etkinliğini geride bıraktık.

Sizden gelen talepler doğrultusunda, Kasım ayı içerisinde tekrarını gerçekleştireceğimiz seminerimize katılımlarınızı bekler, Ekim seminerinde bize eşlik eden bayilerimize teşekkür ederiz.