14-16 Kasım Teknoloji Zirvesi

14-16 Kasım Teknoloji Zirvesi

Videofied Alarm,Vivotek IP, Dunlop IP, Axxon Video Yönetimi Eğitim & Sertifika seminerimizi 14-16 Kasım tarihleri arasında Antalya / Belek IC Santai otelde gerçekleştirdik.Videofied temsilcisi, Sayın Barış Ekerbiçer’in sunumuyla, yeni nesil video doğrulamalı alarm sistemleri konusunda engin bilgiler elde ettik.

Dunlop 4 Serisi Smart IP ürünlerini, seminer salonunda hazırlamış olduğumuz sistemler üzerinde birebir uygulama fırsatı bulduk. Vivotek’in Dünyada öncülüğünü yaptığı P-PTZ teknolojisi ile IR aydınlatmalı yeni nesil panoramik ürünlerini tanıttık. Son olarak da, Türkiye distribütörlüğünü almış bulunduğumuz “Axxon Next” yeni nesil video yönetim yazılımının üstün yetenekleri ve ayrıcalıklarını ilk kez bu seminerimizde bayilerimize sunduk.

Bu eğitimlerin dışında, Kasım ayında olmamıza rağmen Antalya’daki 22˚lik havanın tadını deniz keyfi yaparak çıkarttık. IC Santai otelin zengin mutfağı, eğlenceli animasyonları ve konforlu odaları, tatil gibi bir seminer tecrübesi yaşamamızı sağladı

Verdiğimiz eğitimlerin sonrasında yaptığımız çekilişle, bayilerimize tüm ürün gruplarımızdan hediyeler sunarak bir etkinliğimizi daha başarıyla tamamlamış bulunmaktayız . Göstermiş olduğunuz ilgi için siz değerli bayilerimize teşekkür eder, yeni seminerlerde, yeni ürün ve teknolojileri sizlerle paylaşmayı temenni ederiz.