Sort By:

SFP SM Modül

Product Code: DP-HK-1.25G-20-1550
Tek Güç Kaynağı 3.3VKüçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) MSA UyumluTek Fiber İki Yönlü LC Konektö..

SFP SM Modül

Product Code: DP-HK-1.25G-20-1310
Tek Güç Kaynağı 3.3VKüçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) MSA UyumluTek Fiber İki Yönlü LC Konektö..

SFP MM Modül

Product Code: SC-HG8512L-CDS5
1.25G SFP Module  Multi Mode , MM ,  SFP 850nm 550 mt LC Konnektör  ..

SMG-LC10

Product Code: SMG-LC10
Compliant with IEEE 802.3z 1000BaseSX/LX Gigabit Ethernet Standards Duplex LC Con..

SFP SM Modül

Product Code: SC-HG3112L-CD10
1.25G SFP Module ,  Single Mode , SM  SFP 1310nm , 10 Km , LC Konnektör  ..

SFP MM Modül

Product Code: SC-851XL-CDS3
10G SFP+ Module ,  Multi Mode , MM ,  SFP 850nm , 300 mt , LC Konnektör ( SFP+ SR..

  • Compliant with IEEE 802.3z 1000BaseSX/LX
  • Gigabit Ethernet Standards
  • Duplex LC Connector
  • Hot Pluggable
  • Class 1 Laser Product
  • Single 3.3V Power Supply
  • Cable Type:62.5um MMF:220 m ;
  • 50um MMF:550 m ; 9/10um SMF:10 km

  • 10G SFP+ Module , 
  • Multi Mode , MM , 
  • SFP 850nm , 300 mt ,
  • LC Konnektör ( SFP+ SR )

Show:
Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)