Kategoriler

Aksesuarlar

Göster:
Sırala:
  • 4 Kanal Video  
  • 4 Kanal Ses 
SMG-LC10
Konnektör  3.3V 
  • IEEE 802.3z 1000BaseSX/LX uyumlu 
  • Gigabit Ethernet Standartları 
  • Dubleks LC Konnektör 
  • Hızlı Kurulum
  • Sınıf 1 Lazer Ürünü 
  • Tek 3.3V Güç Kaynağı 
  • Kablo Tipi: 62.5um MMF: 220 m; 
  • 50um MMF: 550 m; 9/10um SMF: 10 km