27/28/29 Kasım Antalya Dunlop Eğitim Semineri

       27-28-29 Kasım tarihlerinde Ankara bölgesi bayilerimizin katılımı, Hikvision Türkiye Ülke Müdürü ve Satış Müdürlerinin katılımları ile Dunlop (by Hikvision) yeni nesil ürünlerinin tanıtıldığı seminerimizi Kervansaray Lara Otelinde gerçekleştirdik. Oldukça güzel hava şartlarında gerçekleştirdiğimiz seminerin sonunda Pazar günü katılımcılarımız deniz keyfi yapma imkanı da bulabildiler.

      Yoğun bir katılım ile gerçekleşen seminerimizde Dunlop ürünleri uygulamalı olarak tanıtıldı. Önce Turbo Analog ( HD-TVI ) ürün grubu tanıtıldı ve tüm yeni model ürünler detaylı olarak tanıtıldı. HD TVI ürün grubunun ardından bayilerimize 2 serisi ve 4 serisi IP ürün grubu yenilikleri gösterildi. Lightfighter ve Darkfighter ürün grupları ve inanılmaz özellikleri gösterildi. Ürün tanıtımlarının ardından uzak erişimle canlı demo görüntüleri gösterildi. Son olarak da yerinde yapılan atölye çalışması ile 4 Serisi smart IP kamerada Video Analitik uygulamaları yapıldı. Özellikle Yüz Algılama ve Ses Algılama analiz uygulamaları oldukça beğenildi. Mobil Kayıt ve İzleme sistemleri konusunda özel bir sunum ve gerçek zamanlı uzak erişim ile yapılmış bir projeye bağlanılarak demo gösterimi de yapıldı.

      Seminer günümüzün son bölümünde ise Proje Tasarım ve Uygulamaları hakkında özel bir eğitim verildi ve Öncü güvenlik sistemleri A.Ş. marka ve ürünleri ile yapılmış başarı hikayeleri sunuldu. Sonrasında katılımcılarımıza satışını yaptığımız ürünlerden oluşan hediyeler içeren çekiliş yapıldı, 8 bayimize HD-TVI Kamera , Kayıt Cihazı , iPAD mini verildi.

      Seminer gününün dışında bayilerimizle yapılan birebir görüşmelerimizde ihtiyaçları olan konularda özel çözümlerimiz tanıtıldı.

      Bayilerimizin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür eder ve sizleri de yeni seminerlerimize davet etmek isteriz.